poniedziałek, 28 maja 2018

Kabaret Jurki wystąpi w Zawierciu

We wrześniu na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" w Zawierciu odbędzie się występ Kabaretu Jurki.
Kabaret Jurki pochodzi z Zielonej Góry. Istnieje od 1994 roku. Grupę tworzą: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin. Tytuł programu, który zaprezentują artyści w Zawierciu, to "Last minute".  

- "Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać , a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi, tik tak tik tak tik tak..." - w taki oto sposób swój program zapowiadają kabareciarze.


Występ odbędzie się we czwartek 27 września 2018 o godzinie 19:00 w MOK "Centrum" Zawiercie. Bilety na występ są do nabycia w cenie 50 zł. Można je zakupić przez internet.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/