sobota, 26 maja 2018

Jaka powinna być Polska mniejszych miast?

W poniedziałek 28 maja o godz. 18:00 w Księgarni Edukacyjnej w Zawierciu odbędzie się spotkanie dyskusyjne Partii Razem pt. "Polska mniejszych miast. Bariery rozwoju i progresywne recepty".
O problemach mniejszych miejscowości rozmawiać będą redaktor Rafał Woś z tygodnika Polityka, przedstawicielka partii Razem Monika Radecka, Jarosław Makowski z PO, Adam Zaczkowski z SLD. Organizatorem dyskusji jest Ośrodek Myśli Społecznej im. F. Lasalle'a. 

Przed spotkaniem o godzinie 17:00 przy fontannie na placu św. Jana Pawła II rozpocznie się konferencja prasowa poświęcona zbiórce "Pracujmy Krócej" pod ustawą skracającej czas pracy do 35 godzin tygodniowo, a także stanowiska Razem w sprawie planowanego na czerwiec referendum w Zawierciu. Organizatorem konferencji są struktury Razem w regionie częstochowskim i Zagłębiu. 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/