sobota, 26 maja 2018

Tłumy mieszkańców na Pikniku Rodzinnym w Zawierciu

Mieszkańcy tłumnie przybyli na Piknik Rodzinny zorganizowany na muszli koncertowej w parku OSiR w Zawierciu.Na pikniku zaprezentowały się grupy taneczne ze studia tańca Dance Don't Wait, a zajęcia zumby poprowadziła Kaja Nowicka. Można było także zobaczyć pokaz sztuk walki w wykonaniu najmłodszych zawodników Podczas imprezy można było skorzystać z darmowych dmuchańców, odbyły się zabawy i konkursy oraz malowanie twarzy i paznokci. O muzykę na żywo zadbał zespół Cooltura, który tworzą artyści z Zawiercia i Myszkowa. Sporą atrakcją były animacje w wykonaniu Teatru Trip. Pojawili się także szczudlarze, kuglarze i maskotki. Wystąpił również Iluzjonista Paweł Kwiecień. Ponadto będą stoiska z rękodziełem, wata cukrowa, popcorn oraz darmowy grill i gofry. Z okazji Dnia Matki, sponsorzy przygotowali kwiaty dla mam, które wręczały dzieciaki.


Zobaczcie zdjęcia.


4 komentarze:

 1. brawo tak powinno być co tydzień

  OdpowiedzUsuń
 2. Piknik był rzeczywiście nieźle pomyślany i zrobiony, jednak z tymi tłumami to Pan, Panie redaktorze zdecydowanie przesadził. W porywach ze 100 osób z czego połowa to organizatorzy. I gdyby nie dmuchańce darmowe dla wszystkich dzieci to z frekwencją było by naprawdę słabo. Mieszkam w bloku obok i miałam wgląd na ten piknik więc wiem co piszę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bujna fantazja z tymi tłumami :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak na pierwszy piknik w takiej formule i w tym miejscu SUPER.Nastepny będzie lepszy, trzyam kciuki

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/