wtorek, 24 kwietnia 2018

Rockowy koncert w Tucanie

W najbliższy piątek, 27 kwietnia w Klubokawiarni Tucan w Zawierciu odbędzie się koncert grupy Chaos Engine Research, w ramach trasy "XI Years of Chaos". Zespół świętował będzie swoje jedenaste urodziny w towarzystwie formacji Tranquillizer z Częstochowy oraz Synaisthesis z Zawiercia. Otwarcie bram klubu planowane jest na godzinę 19:00. W ramach współpracy Klubo Kawiarni Tucan z Urzędem Miasta Zawiercia mającej na celu promocję miasta – wstęp na koncert będzie bezpłatny. Wieczór ten będzie gratką dla wszystkich fanów mocniejszych, metalowo-rockowych brzmień.

Chaos Engine Research tworzy dźwięki z pogranicza thrashu i groove metalu momentami zahaczając o bardziej progresywne rejony muzyczne. Kapela zaprezentuje utwory z albumu "The Legend Written by an Anonymous Spirit of Silence", po raz pierwszy na żywo będzie też można usłyszeć materiał z nadchodzącej płyty, zatytułowanej "Faces".

Zawierciański Synaisthesis to rock-metalowe granie w czystej postaci a więc przekrój od wolniejszych utworów, o bardziej balladowej charakterystyce do mocniejszych i bardziej energetycznych kawałków.

Jako pierwsi na scenie pojawią się załoganci częstochowskiej ekipy Tranquillizer, którzy grany przez siebie styl muzyczny określają jako grindcore-disco. Zespół zakończył niedawno pracę nad debiutanckim albumem pod tytułem "Dziesięć" - premiera płyty przewidziana jest na jesień 2018 roku.

Szczegóły na plakacie. Portal OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.


 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/