niedziela, 25 marca 2018

Drugi Wieczór Młodych Talentów w Zawierciu

W ubiegły piątek, 23 marca, w Galerii Muzealnej Leszka Dutki w Zawierciu zorganizowano drugi Wieczór Młodych Talentów.


To nowa inicjatywa Młodzieżowej Rady Miasta Zawiercie. Chodzi o to, aby wspierać i promować młodych i zdolnych artystów związanych z Zawierciem. Pierwszy raz to wydarzenie odbyło się 9 marca. 

Teraz, przed publicznością przybyłą do galerii, zaprezentowały się trzy wokalistki z II Liceum Ogólnokształcącego im. H. Malczewskiej. Wieczór rozpoczęła Patrycja Gotfryd, która wykonała utwory na gitarze. Następnie, na zmianę, piosenki włoskie i angielskie, zaśpiewały Julia Miśta i Dagmara Wasik. Ponownie Galeria Muzealna Leszka Dutki zamieniła się na chwilę w kawiarnię artystyczną. W przerwach między występami, ze swoim pokazem do stolika zaprezentował się iluzjonista Paweł Kwiecień. Podczas drugiego wieczoru, do galerii przybyło około 100 osób, przez co wyczerpał się limit wolnych miejsc. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem. Kolejne wydarzenie zostało zaplanowane na piątek, 6 kwietnia, również o godzinie 18:00.

Zobaczcie zdjęcia autorstwa Anny Jastrząb, Michała Jastrzębia oraz Pauli Soboty.1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/