piątek, 30 marca 2018

Aluron Virtu uległ Szczecinowi

Tego nie spodziewali się kibice z Zawiercia. Dziś, 30 marca w meczu domowym, Aluron Virtu Warta przegrał z drużyną Espadon Szczecin 1:3.

Mecz rozpoczął się bardzo dynamicznie i niezwykle emocjonująco. Pierwszy set zakończył się ostatecznie wygraną gości 31:33. Zawiercianie nie chcieli jednak odpuścić i zrehabilitowali się po tym, zwyciężając w drugiej części gry 26:24. Niestety, pomimo walki, nie udało im się pokonać rywali w kolejnych setach. Podopieczni Emanuele Zaniniego ulegli kolejno 21:25 i 23:25.

Dzięki tej wygranej, Espadon przerwał swoja passę porażek i awansował o jedną pozycję wyżej. Teraz, w tabeli Plus Ligi jest tuż za zespołem Aluron Virtu, który plasuje się na jedenastym miejscu.

Kolejny mecz zawiercianie rozegrają w Kielcach, z zespołem Dafi Społem, który niezmiennie znajduje się w strefie spadkowej. Spotkanie będzie transmitowane w Polsat Sport.