poniedziałek, 8 stycznia 2018

Drugi odcinek programu "Zawiercie Rozmawia"

Wczoraj, 7 stycznia na Facebooku Cicha Strona Miasta wyemitowano drugi odcinek programu OtoZawiercie.pl pt. "Zawiercie Rozmawia".Tym razem w studiu gościłem znanego zawierciańskiego fotografa i współzałożyciela Jurassic Photo Team - Sławomira Smolenia. Przeprowadziłem z nim długą rozmowę, w trakcie której poruszyliśmy takie tematy jak początki przygody z fotografią, obecna działalność, projekty grupu Jurassic Photo Team oraz spostrzeżenia dotyczące wydarzeń organizowanych w mieście. Sławomir Smoleń odpowiedział na pytania, czy jego zdaniem w Zawierciu dużo się dzieje, a także opowiedział o jego współpracy z klubem kibica Aluron Virtu Warty. 

Więcej można zobaczyć w programie, który można obejrzeć tutaj. Kolejny odcinek programu "Zawiercie Rozmawia" zostanie wyemitowany "na żywo" już w niedzielę 21 stycznia również o godzinie 20:00. Gościem będzie działaczka społeczna, Joanna Janik Jaworska. 

Cały czas czekam na uwagi, opinie i sugestie od Państwa na temat programu. Wszystkie z nich na pewno wezmę pod uwagę, ponieważ zależy mi, aby jakość programu rosła z odcinka na odcinek.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/