środa, 13 grudnia 2017

Koncert "Podaruj dzieciom święta"

Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej zorganizował dziś, 13 grudnia, coroczny koncert charytatywny pt. "Podaruj dzieciom święta".

 
 
Udział w nim wzięły dzieci z zawierciańskich przedszkoli. Na scenie zaprezentowały się łącznie 10 grup przedszkolaków. Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi dzieciakami i rodzicami, którzy dopingowali swoje pociechy. Tematyką koncertu było ubieranie choinki i przygotowania do świąt. Dzieci wystąpiły w choreografiach do świątecznych piosenek. Każde przedszkole przygotowało własny tematyczny utwór. Po koncercie, na holu górnym przygotowano świąteczny kiermasz, gdzie można było kupić bożonarodzeniowe ozdoby i przysmaki. Dochód z kiermaszu zostanie przekazany dla 15-letniej Wiktorii Cymer z Zawiercia.
Zobaczcie zdjęcia.
 
 
 
 

1 komentarz:

  1. Kolejny rok wspaniała impreza, dzieci przeurocze, kiermasz zaspokoił gusta wielu miłośników tej imprezy. Słowa podziękowania dla p. Dyrektor Przedszkola Nr 15, Fundacji "Podziel się z innymi" im. H. Rudzkiej, pracownikom MOPS Zawiercie, wolontariuszom, rodzicom i utalentowanym dzieciakom!!!!!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/