poniedziałek, 9 października 2017

TVP Info nagrywał program "na żywo" spod Szpitala w Zawierciu

Ciąg dalszy sprawy śmierci 47-letniej kobiety, która zmarła niedługo po wyjściu ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu.Dziś, 9 października, spod zawierciańskiego SORu wyemitowano program "na żywo" pt. "To jest temat" w telewizji TVP Info. Program miał dotyczyć sprawy śmierci pacjentki szpitala, o której głośno zrobiło się jakiś czas temu, gdy córka kobiety poinformowała o tym w mediach społecznościowych. Tydzień temu, 2 października, z tego samego miejsca wyemitowano program "Uwaga!" i "Uwaga! po uwadze" na ten temat. Dziś, córka 47-letniej zmarłej kobiety nie wzięła udziału w programie "To jest temat". Chwilę przed rozpoczęciem transmisji przysłała do redaktora TVP wiadomość SMS, w której przekazała, że jej adwokat nie pozwolił wypowiadać się publicznie odnośnie tej sprawy. Emisja dzisiejszego programu w telewizji TVP była również okazją, do poruszenia tematu ogólnej działalności Szpitala Powiatowego w Zawierciu. Wypowiadali się mieszkańcy, którzy w większości ocenili pozytywnie funkcjonowanie placówki. Ze strony szpitala wypowiadała się dyrektor i pracownicy. Program trwał prawie 20 minut. W porównaniu z ubiegłotygodniowym programem, dziś frekwencja była zdecydowanie mniejsza.


Zobaczcie zdjęcia.


5 komentarzy:

 1. Jeszcze nie było telewizji TRWAM.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie było telewizji TRWAM.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale kur..a tłumy . Telewizja PiS przyjechała

  OdpowiedzUsuń
 4. A kto ma przyjechać BUL, żeby zabłądził?

  OdpowiedzUsuń
 5. "w większości ocenili pozytywnie" ...Ciekawe to znaczy siedzenie po kilka godzin na szpitalnym SOR to dla dobra pacjentów? Hartuje ducha i ciało.

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/