poniedziałek, 9 października 2017

Do miasta powracają imprezy techno

Organizatorzy kultowych imprez techno pod nazwą "Ambasada" powracają z kolejną inicjatywą. Zmieniają miejsce wydarzenia i samą nazwę."Ambasada" to nazwa kilkunastu imprez, które odbyły się w przeszłości w Zawierciu w Pubie Ambasada przy Miejskim Ośrodku Kultury. Cieszyły się one sporym zainteresowaniem. Jednak od pewnego czasu Ambasada Pub już nie funkcjonuje - został zamknięty. Organizatorzy imprez techno zdecydowali się na powrót, w nowej lokalizacji i w nowym miejscu. 

Już 14 października w nowej klubokawiarni Tucan przy ul. Sienkiewicza w dawnej restauracji Sportowa odbędzie się impreza pn. "Uwaga! Rave". Wystąpi kilku wykonawców, zadbano także o wizualizacje.

Szczegóły na plakacie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.2 komentarze:

  1. Ja bym poszedł dalej, że to kontynuacja dawno już zapomnianych imprez z cyklu Techniczna Drukarnia, a pierwsze imprezy odbywały się pod nazwą "Walka z grawitacją" przyciągając fanów prawdziwego Techno z całego Śląska :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsze tego imprezy z DJ z całej Polski odbywały się w Euro(klub pod biedronką) rok ok 1999 2000

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/