piątek, 15 września 2017

Kuba Michalski wystąpił w zawierciańskiej bibliotece

Dziś, 15 września w Pałacyku Szymańskiego, siedzibie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zawierciu, zorganizowano koncert poezji śpiewanej.


Przed zawierciańską publicznością zaprezentował się warszawski autor, kompozytor, wokalista i gitarzysta - Kuba Michalski. Autor, w duecie z Justyną Bacz wygrał Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie. Z solowymi recitalami poświęconymi balladom Cohena występował niemal w całej Polsce. Wydał płytę solową z piosenkami Jacka Kaczmarskiego oraz album „Podróż” zawierający wiersze znanych poetów z własną muzyką.

Podczas dzisiejszego koncertu w Zawierciu, mieszkańcy mieli okazję do wysłuchania utworów polskich poetów takich jak: Tuwim, Staff, Norwid, Mickiewicz, Leśmian, Herbert i Tetmajer. Tytuł koncertu to "Ach poezja – śpiewany kanon poezji polskiej".

Zobaczcie zdjęcia. 
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/