piątek, 15 września 2017

Zakończenie akcji "Aktywne wakacje" na osiedlu Zuzanka

Dziś, 15 sierpnia na terenie przy Szkole Podstawowej nr 9 im. M. Dąbrowskiej w Zawierciu zorganizowano uroczyste posumowanie i zakończenie sportowej akcji, która trwała przez całe wakacje.


Na osiedlu Zuzanka kilka miesięcy temu zrodził się pomysł organizacji osiedlowych mini-turniejów piłki nożnej dla dzieci. Akcja nosiła nazwę "Aktywne wakacje - rodzice dzieciom". Odbyło się kilka takich małych, sportowych wydarzeń. Dzisiaj całe to przedsięwzięcie podsumowano. Przy tej okazji, zorganizowano pokaz ratownictwa drogowego i pierwszej pomocy z wykorzystaniem defibrylatora. Nie zabrakło też poczęstunku w postaci kiełbasek z grilla i popcornu. Wszystkim osiedlowym drużynom wręczono puchary i dyplomy. Organizatorami wydarzenia były Rada Rodziców SP9 i Zarzą Osiedla Zuzanka.


Zobaczcie zdjęcia.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/