czwartek, 10 sierpnia 2017

Organizują akcję "Seniorze uważaj"

Dziś, w siedzibie Centrum Rozwoju Lokalnego w Zawierciu zorganizowano konferencję prasową poświęconą nowej akcji pn. "Seniorze uważaj".


Inicjatorem akcji jest Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu. W spotkaniu udział wzięli policjanci: st. sierż. Marta Wnuk, asp. szt. Remigiusz Bajan, Barbara Francik z Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz przedstawiciele partnera akcji czyli Centrum Rozwoju Lokalnego: Joanna Janik Jaworska i Jacek Pałucha. Podczas konferencji mówiono o celach i założeniach akcji. Jak podkreślali policjanci, aby nie dać się oszukać złodziejom należy stawiać po pierwsze na kontakt z dzielnicowym, a po drugie korzystać z numerów alarmowych 112 i 997. Już wkrótce ruszy też duża akcja promocyjna czyli kolportaż plakatów i ulotek, aby trafić z przekazem do seniorów.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/