czwartek, 10 sierpnia 2017

Wodny Tor Przeszkód na zawierciańskiej pływalni

Od kilku dni na krytej pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji znajduje się Wodny Tor Przeszkód. To spora atrakcja dla mieszkańców.


Tor przeszkód ustawiono w ramach programu "Wakacje z OSiR". Nowa atrakcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem szczególnie najmłodszych mieszkańców Zawiercia. Oprócz dzieci, korzystali z niego również m.in zawodnicy Aluronu Virtu Warty Zawiercie, którzy trenują na obiektach OSiRu do nowego sezonu. 

Zestaw składa się z kilku dmuchanych przeszkód, placu zabaw i materacy. Dzieci w wieku poniżej 5 lat nie mogą korzystać z toru. Dzieci w wieku od 5 do 10 lat mogą korzystać z toru pod opieką dorosłego, a z zestawu może jednocześnie korzystać maksymalnie 21 osób. 

Wodny Tor Przeszkód na zawierciańskim basenie będzie dostępny jeszcze do jutra, 11 sierpnia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/