piątek, 14 lipca 2017

Drugi "Muzyczny Czwartek" za nami - zdjęcia

W czwartek 13 lipca na muszli koncertowej w Zawierciu odbyła się kolejna muzyczna impreza. To "Muzyczne Czwartki" organizowane przez Centrum Rozwoju Lokalnego.


Ponownie przy muszli w parku OSiR pojawiło się wiele stoisk, atrakcji i dmuchańców. Dzieci wzięły udział w warsztatach plastycznych, rysowaniu kredą i innych akcjach. Było też znów układanie wielkich puzzli. Najmłodszych mieszkańców Zawiercia rozruszały instruktorki ze Studia Tańca i Fitness Eu4ya. Następnie na scenie pojawił się Bartłomiej "Mechanik" Chyla. Artysta wykonał kilka swoich autorskich kawałków, ale i nie tylko. 

Kolejne muzyczne spotkanie na muszli odbędzie się 3 sierpnia. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.

Zobaczcie zdjęcia.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/