piątek, 14 lipca 2017

Program stypendialny dla uczniów z Zawiercia

Jest nowy program stypendialny skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych, liceów i studentów z całego powiatu zawierciańskiego.


Celem programu jest wyrównanie szans edukacyjnych oraz motywowanie młodych ludzi do dalszego rozwoju i pracy na rzecz społeczności lokalnej. Realizuje go Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce. Zdobyć można wsparcie finansowe w wysokości 300 zł miesięcznie, które będzie realizowane przez jeden rok szkolny, co łącznie daje kwotę 3000 zł. Zainteresowani mogą zapoznać się z regulaminem oraz formularzem zgłoszeniowym.

Program w powiecie zawierciańskim realizowany jest w ramach Kuźni Młodych Talentów przez Centrum Inicjatyw Lokalnych. 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/