niedziela, 4 czerwca 2017

IV Bieg Zdobywców Orlich Gniazd - zdjęcia

Za nami IV Bieg Zdobywców Orlich Gniazd. Dzisiaj, 4 czerwca na Zamku Ogrodzieniec koło Zawiercia zorganizowano dużą sportową imprezę.


W biegu udział wzięło łącznie około 450 biegaczy. Można było pobiec czterema różnymi trasami. Dla dzieci ze szkoły podstawowej przewidziano trasę, która wynosiła około 600 metrów. Około 5 kilometrów przebiegła młodzież z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, a także dorośli biegacze i zespoły Nordic Walking. Kolejne dwie kategorie to dystans 10 km i 16 km przewidziane dla dorosłych i drużyn Nordic Walking. Meta i start biegu, podobnie jak pozostałe atrakcje, znajdowały się na terenie Zamku Ogrodzieniec. 

Organizatorami przedsięwzięcia byli m.in Grupa Jura PL, IPA Zawiercie i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.


Zobaczcie zdjęcia.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/