środa, 17 maja 2017

Remont parkingu przed MOK dobiega końca

Kończy się remont parkingu przed Miejskim Ośrodkiem Kultury w Zawierciu. Inwestycja była realizowana dwuetapowo już od zeszłego roku. 


Najpierw nowe miejsca postojowe i chodniki powstały od strony ulicy Piastowskiej. Prace trwały latem 2016. 1 marca 2017 ruszył drugi etap przedsięwzięcia. Robotnicy przenieśli się na teren od strony ulicy Sienkiewicza. Bezpośrednio wzdłuż budynku wytyczone nowe miejsca do zaparkowania, powstał częściowo nowych chodnik, a cała nawierzchnia parkingu została wymieniona. W ciągu najbliższych dni prace się zakończą, a zrewitalizowany parking znów będzie dostępny dla mieszkańców.
Dzięki obydwóm etapom inwestycji w centrum Zawiercia powstało prawie łącznie 50 nowych miejsc postojowych. W sumie pod MOKiem jest ich teraz 120. 

To nie jedyne zmiany w okolicy Miejskiego Ośrodka Kultury. Poprawione zostało również oświetlenie; zamontowane zostały nowe lampy. 

Zobaczcie zdjęcia.
1 komentarz:

  1. wreszcie bo juz wstyd..kiedy wstęgi otwarcie przemówienia ,moze jakiś medal ,a napewno seria zdjęć z ojcem miasta z kostką brukową w ręku

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/