sobota, 1 kwietnia 2017

Viret przegrał z Politechniką

W sobotnie popołudnie Viret CMC Zawiercie rozegrał mecz z AZS Politechniką Świętokrzyską z Kielc. Chociaż to zawiercianie byli faworytami spotkania, rywal okazał się lepszy.


Mecz od początku był wyrównany. Kielczanie nie chcieli łatwo odpuścić. W trakcie spotkania liczba zdobytych bramek różniła kluby o zaledwie jeden lub dwa strzały. Chociaż do przerwy Viret wygrywał 14:12 to cały mecz zakończył się wynikiem 27:29. 

W przerwie meczu wręczono medale młodym zawodnikom Viretu CMC. Nagrodzono młodzików, którzy pod opieką Mariusza Szczygła wywalczyli złote medale mistrzostw śląska oraz juniorów, którzy pod opieką Marcina Komalskiego osiągnęli wicemistrzostwo śląska.


Zobaczcie zdjęcia.


1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/