piątek, 31 marca 2017

Gala Laureatów Zawiercia - zdjęcia

Za nami kolejna edycja Gali Laureatów Zawiercia! Dziś, 31 marca na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka wyróżniono i nagrodzono zasłużonych zawiercian.


Galę poprowadzili tradycyjnie Martyna Ptak z MOK oraz Wojciech Pacula z Polskiego Radia Katowice. Za oprawę artystyczną odpowiedzialni byli artyści z Zespołu Ze Starej Płyty. Podczas wydarzenia wręczono grawertony i statuetki w trzech kategoriach. Nagrody wręczali samorządowcy i parlamentarzyści obecni na gali, którzy w ostatniej części zabrali głos.

W kategorii "Kultura" nominowano: Natalię Zamilską, Marka Kowalika, Marcina Janeczka, Stowarzyszenie Pro Musica, Zaduszki Jazzowe i Bistro Mojego Brata. Zwyciężył w niej Marek Kowalik. Jest on poetą, prozaikiem, krytykiem literackim i autorem słuchowisk radiowych. Laureat wielu nagród i wyróżnień na arenie ogólnopolskiej.
W kategorii "Sport" nominowano: Ryszarda Matuszczyka, Łukasza Machurę, Krystiana Kwietnia, Football Academy Zawiercie, UKS Jura Tenis Zawiercie oraz Sekcję Młodzieżową KP Warty Zawiercie. Statuetką nagrodzono w niej Ryszarda Matuszczyka, wielokrotnego mistrza polski Ju-Jutsu, trenera i selekcjonera Kadry Polski Ju-Jitsu.

W kategorii "Społeczeństwo" nominowano: Czesławę Cierpińską, Stefana Gortela, Macieja Świderskiego, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, OSP Marciszów, a także Hufiec ZHP Zawiercie. Zwyciężył Stefan Gortel, który od 1963 roku należy do Ochotniczej Straży Pożarnej. Znany z organizacji turniejów wiedzy pożarniczej, spartakiad i turniejów sportowych. 

Zobaczcie zdjęcia.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/