środa, 12 kwietnia 2017

Regionalne Spotkania Recytatorskie

10 i 11 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje miejsko-powiatowych XXIX Regionalnych Spotkań Recytatorskich pn. "Wrażliwość na słowa". 


W konkursie udział wzięło ponad 80 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów z Zawiercia i okolic. Wyróżniono dziesięciu najlepszych uczestników, którzy następnie wezmą udział w kolejnym etapie, który odbędzie się w Częstochowie: 

W kategorii 0 – III klasy: Jan Pakuła - SP Chruszczobród, Jagoda Biała - SP Włodowice, Jakub Dudek - SP1 Szczekociny oraz Filip Pompka - SP Pradła. W kategorii IV – VI klasy: Dobrochna Jędros - SP6 Zawiercie i Julia Kołodziejczyk - SP Niegowonice. W kategorii klasy gimnazjalne: Recytacja: Roksana Papaj - Gimnazjum nr 2 Zawiercie, Sebastian Piotrowski - Gimnazjum nr 2 Zawiercie, Kacper Ciszewski - Gimnazjum Pilica. Wywiedzione ze Słowa: Aleksandra Jaworska - Gimnazjum Ogrodzieniec.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/