środa, 29 marca 2017

Konkurs "Mam talent od Jezusa"

Ruszyły zgłoszenia do konkursu organizowanego przez Zespół ds. Nowej Ewangelizacji Zawiercia i SP9 pt. "Mam talent od Jezusa". Impreza odbędzie się już po raz czwarty.


W konkursie udział mogą wziąć uczniowie klas I-VI klas szkół podstawowych. W konkursie należy zaprezentować swój talent, zdolność lub umiejętność w postaci występu trwającego około 8 minut. Zgłoszenia dwóch uczestników wyłonionych w eliminacjach szkolnych należy przesłać w terminie do 28 kwietnia na adres: Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Piłsudskiego 117 42-400 Zawiercie lub mailem: sp9e.lipska@interia.pl. Karta zgłoszenia dostępna jest tutaj. Więcej informacji można uzyskać pod numerem 500 127 454.


Finał konkursu odbędzie się 30 maja o godzinie 8:30 w Miejskim Ośrodku Kultury. Najlepsi uczestnicy zostaną nagrodzeni, a ponadto będą mieli okazje wystąpić podczas Koncertu Ewangelizacyjnego w czerwcu.

Portal OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad konkursem i koncertem.2 komentarze:

  1. Robienie takich przeglądów dla dzieci, młodzieży to ja rozumiem ale nazwa tego przeglądu jest delikatnie mówiąc od rzeczy bo z talentem nie ma na pewno nic wspólnego jakiś jezus :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Proszę państwa, każdy może mieć własną opinię, ale co jeśli dziecko jest ateistą, a chciałoby przedstawić swój talent?

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/