poniedziałek, 27 marca 2017

Kortez zagra w Zawierciu

Wielkimi krokami zbliża się koncert Korteza Trio w Zawierciu. Bilety są jeszcze w sprzedaży i można je nabyć w internecie na biletyna.pl oraz na ticketpro.pl. Dostępne są również w Zawierciu w biurze podróży "Rafa" przy ul. 3 maja 27.

Patron medialny, portal OtoZawiercie.pl i organizator koncertu, firma West Koncerty ogłaszają facebookowy konkurs, gdzie do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na koncert Korteza. Więcej informacji znajdziecie na fanpage'u OtoZawiercie.pl.3 komentarze:

  1. Czy ktoś nie wie, dlaczego na plakatach jest napisane, że to PKS Kortez? Jakieś koncerty w autobusach linii miejskiej?

    OdpowiedzUsuń
  2. Na plakacie jest napisane Kortez Trio. Widocznie pomyliło Ci się z innym zespołem. PKS Trio. PKS to sktlrot od imion muzyków, którzy wchodzą w skład zespołu: Przemek, Koala, Sebastian...

    OdpowiedzUsuń
  3. Przepraszam za literówkę. Oczywiście Kosma a nie Koala...

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/