niedziela, 5 marca 2017

Koncert na Dzień Kobiet w Zawierciu

Zawierciańska Młodzieżowa Orkiestra Kameralna znów w akcji. Tym razem artyści z naszego miasta szykują koncert na Dzień Kobiet.


Podczas najbliższego koncertu w Miejskim Ośrodku Kultury zaprezentują się soliści: Julia Bednarz, Dominika Fijałkowska, Weronika Glinka, Marek Gorczyca, Dagmara Gajecka, Barbara Grzybek, Piotr Gumuła, Agata Janus, Maciej Kucera, Agnieszka Łazarowicz, Natalia Mańka, Marcelina Miśta, Alicja Padula, Aleksandra Płóciennik, Adam Pstrowski, Jessica Schendzielorz, Bernard Stawarz, Julia Szlachta, Marcin Szlachta, Wiktoria Szlachta, Wiktoria Szlachta oraz Aleksandra Szpor. Zobaczymy także chóry: Capella Vartiensis i Młodzieżowy Chór Kameralny "Tutti". Gościem specjalnym będzie tenor Tomasz Janczak.

W programie artystycznym usłyszymy utwory musicalowe i piosenki różnych stylów i epok. Koncert będzie kolejnym wydarzeniem z cyklu "Symfonia niejedno ma imię". Odbędzie się on w piątek 17 marca o 18:00. Bilety są do nabycia w cenie 35 zł.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/