poniedziałek, 27 lutego 2017

IV Jurajski Festiwal Fotograficzny - zdjęcia

Za nami czwarta edycja Jurajskiego Fesitwalu Fotograficznego. Do Hotelu Fajkier koło Zawiercia w miniony weekend przybyło 120 fotografów z całego kraju.


Tegoroczna impreza nosiła tytuł "Fesitwal Portretu". W trakcie imprezy uczestnicy mogli sprawdzić swe siły w pracy z modelkami. W ramach wydarzenia odbyły się też wykłady, warsztaty, pokazy obróbki grafiki i wydruków. Festiwal był również okazją do zaprezentowania i przetestowania sprzętu fotograficznego. W trakcie festiwalu uczestnicy mogli wysłuchać wykładów dwunastu prelegentów: Roberta Wolańskiego, Jakuba Kaźmierczyka, Jarosława Macierewicza, Piotra Wróblewskiego, Marcina Bójko, Szymona Szcześniaka, Marcina Woźniaka, Roberta Woźniaka, Damiana Straszaka, Grzegorza Szafrugi, Piotra Piątka oraz Edyty Chrząszcz.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.

Zobaczcie zdjęcia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/