niedziela, 26 lutego 2017

Bieg "Tropem Wilczym" w Zawierciu - zdjęcia

Za nami uliczny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" w Zawierciu. Wydarzenie było organizowane w naszym mieście już po raz drugi.

Biuro zawodów mieściło się w Miejskim Ośrodku Kultury. Biegacze otrzymywali tam pakiety i pamiątkowe koszulki. Następnie wszyscy zgromadzili się na parkingu pod MOKiem, gdzie odśpiewano "Rotę". Wcześniej, już od rana, na parkingu wystawiono sprzęt wojskowy 5 Pułku Chemicznego z Tarnowskich Gór. Uczestnicy, którzy pobiegli trasą liczącą 1963 metry podążali ulicami Sienkiewicza, Kościuszki, 3 maja i Sikorskiego. Druga trasa liczyła 10 kilometrów i prowadziła ulicami: Sienkiewicza, Kościuszki, 3 maja, Sikorskiego, Dmowskiego, Spacerowa, Mostowa, Pszczelne Łąki, a następnie ścieżkami w lesie, po czym biegacze zawrócili. Meta obu biegów znajdowała się na ulicy Dmowskiego. Po zakończonych biegach zgromadzeni przeszli pod pomnik Ofiar Hitleryzmu i Stalinizmu, gdzie wręczono nagrody.

Zobaczcie zdjęcia.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/