środa, 2 listopada 2016

III Zawierciańska Noc Muzeum

W czwartek 10 listopada w Galerii Muzealnej Leszka Dutki mieszczącej się w Wilii Erbego przy ul. Leśnej odbędzie się Zawierciańska Noc Muzeum. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.  

W programie III Zawierciańskiej Nocy Muzeum przewidziano wernisaże dzieł Leszka Dutki, fotografii Dariusza Mukamiełowa oraz utalentowanych artystów plastyków z Zawiercia: Małgorzaty Lazarek, Grażyny Bieniasz, Katarzyny Wieszorek i Karoliny M. Kowalskiej. Będą również warsztaty, koncerty i recitale: Agnieszki Chrzanowskiej, Agnieszki Mrozińskiej, Katarzyny Oruby, Bartosza Pacana z „Etnos Ensemble”, „Znajomych ze Starej Płyty”. Zaplanowano również warsztaty z linorytu Aleksandry Szlęk. Będą też wykłady: Malowane przeszłością – Tajemnice Zawiercia - dr n. hum. Marcina Janeczka oraz „Kontury miasta  wierszem i fraszką”, które przygotuje Iwona Janeczek.  

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/