środa, 21 września 2016

Rajd Nocny "Łapmy Duchy"

Hufiec Ziemi Zawierciańskiej i 69 Harcerska Drużyna Turystyczna organizują Rajd Nocny "Łapmy Duchy". Każdy chętny może wziąć udział.

Chciałbyś przeżyć niesamowitą przygodę? Udać się na nocną wędrówkę w poszukiwaniu duchów i zjaw? Jeżeli tak, to jest rajd dla Ciebie! - zachęcają organizatorzy.

Rajd Nocny jest imprezą organizowaną w Zawierciu już od ponad 24 lat. Celem wydarzenia jest propagowanie niecodziennej, bo nocnej turystyki po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Tegoroczne wydarzenie, dzięki przygotowanym dwóm trasom (długiej – 24 km, rodzinnej – 14 km), skierowane jest zarówno do wytrwałych wędrowców jak i rodzin z dziećmi, którzy chcieliby przeżyć niecodzienną przygodę. 

Zapisy trwają do 5 października. Rajd odbędzie się w noc 15-16 października. Szczegóły znajdziecie na plakacie poniżej i na stronie internetowej www.lapmyduchy.zhp.net.pl Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/