środa, 3 sierpnia 2016

Wybrano najlepsze prace w konkursie CRL

Centrum Rozwoju Lokalnego wciąż działa. Dziś w siedzibie stowarzyszenia komisja konkursowa wybrała najlepsze prace w konkursie "Twoja ulubiona powieść biblijna".


Konkurs skierowany był do dzieci, a prace plastyczne były oceniane w trzech kategoriach. Spłynęło ponad 1000 rysunków z całej Polski. To efekt współpracy stowarzyszenia z gminami i parafiami w całym kraju. Dzisiaj zebrała się komisja konkursowa, która wybrała zwycięskie i wyróżnione prace. Spośród tysiąca wyłoniono 12 najlepszych i 30 wyróżnionych rysunków. Prace te znajdą się w nowym kalendarzu na 2017 rok, pod tym samym tytułem co konkurs. Przypomnijmy, że będzie to już czwarta edycja.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/