środa, 3 sierpnia 2016

Młodzieżowa Rada ogłasza konkurs fotograficzny

Ruszył konkurs fotograficzny "Zawiercie młodym okiem", organizowany przez Młodzieżową Radę Miasta. Akcja skierowana jest do młodzieży z Zawiercia.

Celem konkursu jest popularyzacja sztuki fotografowania, zwrócenie uwagi na piękno naszego miasta oraz zgromadzenie najciekawszych fotografii promujących Zawiercie. Udział mogą wziąć uczniowie zawierciańskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w wieku 13-25 lat. 

Prace powinny być dostarczone do 9 września 2016. Fotografie konkursowe należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs fotograficzny-Młodzieżowa Rada Miasta” na biuro podawcze Urzędu Miasta lub przesłać na adres: Urząd Miejski w Zawierciu, Młodzieżowa Rada Miasta, ul. Leśna 2, 42-400 Zawiercie. Wersję elektroniczną fotografii konkursowej należy złożyć na adres mail: radamlodziezowa@zawiercie.eu lub inny nośnik. Do wygrania są warsztaty z grupą Jurassic Photo Team, statyw, powerbanki i zestaw gadżetów. 

Szczegółowe informacje i zasady konkursu znajdziecie w regulaminie. Portal OtoZawiercie.pl jest partnerem konkursu.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/