poniedziałek, 1 sierpnia 2016

W Zawierciu będzie kino plenerowe

11 sierpnia nasze miasto odwiedzi mobilne kino plenerowe. To duża atrakcja, której organizatorem jest Bank BGŻ GNP Paribas. Zawiercie znalazło się na mapie wakacyjnej trasy.

Zawiercianie będą mogli obejrzeć w kinie pod chmurką na parkingu przy MOK pokazy filmów: "Planety Singli" i familijnej bajki o tym, jak wytresować smoka. Wydarzenie jest bezpłatne.

Od godziny 16 do 18 zaplanowano wiele atrakcji m.in konkursy, malowanie buzi dla najmłodszych, czerwony dywan i ścianka mediowa a także wspólne, ogólnopolskie, kręcenie filmu. Jednak głównym punktem w programie będzie filmowy repertuar - od godziny 18 dla najmłodszych historia o tym, jak wytresować smoka, a dla starszej widowni od godziny 20 przebój kinowy „Planeta Singli” - z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych. Filmy oglądać będzie można na wygodnych leżakach.

Dla uczestników akcji przygotowane zostały niespodzianki od partnerów w postaci smacznych przekąsek oraz nagrody w postaci wycieczki na Zanzibar. Wygranie nagrody głównej będzie możliwe po wypełnieniu ankiety dostępnej w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas w Zawierciu lub u animatorów w strefie kinowej. O szczegółach dowiecie się w oddziale banku lub w strefie.

Szczegóły akcji na www.kinopodgwiazdami2016.pl. Wstęp jest darmowy. Wystarczy wcześniej odebrać wejściówki w lokalnym oddziale banku.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/