sobota, 30 lipca 2016

Coraz więcej zmian na ul. Szymańskiego

W ostatnich miesiącach możemy obserwować coraz więcej pozytywnych zmian na ulicy Szymańskiego. 


To co najbardziej rzuca się w oczy to wciąż ocieplane i remontowane bloki. W niektórych wymieniany jest też dach. Kilka budynków znajdujących się na tej ulicy przeszło już remont, następne właśnie go przechodzą. Widać to na zdjęciach poniżej. W planach są również kolejne modernizacje. Inwestycje te przeprowadzają przede wszystkim wspólnoty mieszkaniowe i Zakład Gospodarki Mieszkaniowej. 

Oprócz tego kilka dni temu zakończyła się przebudowa boiska na ulicy Szymańskiego przy bloku z numerem 24. Teraz jest to obiekt wielofunkcyjny. Na jednej płycie znajduje się boisko do siatkówki i koszykówki. Powstało również ogrodzenie, chodniki i ławki. Jednak to nie koniec. Trwa obecnie budowa nowoczesnego kompleksu sportowo rekreacyjnego przy Gimnazjum nr 2. W skład obiektu wejdzie: boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna, bieżnie, stoły do tenisa stołowego, mini golf i platforma do szachów. Powstaną również trzystopniowe trybuny.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/