środa, 10 sierpnia 2016

Turniej w badmintona na osiedlu Szymańskiego

Mieszkańcy osiedla Szymańskiego zapraszają na kolejne wydarzenie w swojej okolicy. W najbliższy piątek odbędzie się turniej w badmintona. 

Wydarzenie będzie miało miejsce na nowym boisku wielofunkcyjnym na osiedlu. Obiekt został ukończony kilka tygodni temu i od tego czasu mieszkańcy mogą korzystać z nowoczesnego boiska. O potrzebie modernizacji tego miejsca mówiło się od dawna.

Teraz mieszkańcy organizują pierwszą, małą imprezę sportową w tym miejscu. W piątek 12 sierpnia popołudniu odbędzie się turniej w badmintona. Zapisy już od godziny 16:00 do 16:30. Zawody zaplanowane są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przewidziano też nagrody. Dla najmłodszych firma Kubaniki rozstawi zamek dmuchany. Ponadto każdy chętny może trenować na boisku 10 i 11 sierpnia w godzinach 13:00 - 19:00 z resztą zainteresowanych.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/