środa, 24 sierpnia 2016

Piknik dla absolwentów techników i zawodówek

Centrum Kształcenia Torus we współpracy z Restauracją "Texas" oraz wypożyczalnią "Morsko" organizuje piknik dla absolwentów techników i szkół zawodowych.


Będzie to akcja związana z pojawieniem się tej nowej szkoły w naszym mieście. - Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód? Czeka na Was ciekawa zabawa, zapraszamy! - tak zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniu organizatorzy. 
 
Centrum Kształcenia Torus zaprasza 26 sierpnia o godzinie 12.00 do biura terenowego przy Restauracji Texas na przygodę z dzikim zachodem w tle, podczas której będzie można poznać darmową ofertę szkoły. Przewidziano atrakcje. Zdobyć będzie można kupony rabatowe na paintball, basen i nie tylko.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/