środa, 13 kwietnia 2016

Nowe tablice na osiedlach

Na zawierciańskich osiedlach pojawiły się ostatnio nowe tablice. To mapy z objaśnieniami i wskazówkami dla mieszkańców i, w szczególności, dla przyjezdnych. Takie tablice są już m.in na osiedlu Argentyna, na Zuzance i nie tylko. Wszystkie te mapy przedstawione są w jednakowej szacie graficznej, podobnie jak np. tablica informacyjna przy dworcu. To sprawia, że miasto ma lepszy wizerunek, a mieszkańcy i przyjezdni mają lepszy dostęp do informacji. 1 komentarz:

  1. IGNORANCJA CZY LEKCEWAŻENIE? Nie wiem jak pozostałe ale tablica przy ul.Polskiej zawiera błędy przynoszące wstyd tak zleceniodawcy jak i wykonawcy. 1.Znaczący polityk okresu międzywojennego(m.in.marszałek sejmu) to Maciej Rataj skąd więc na tablicy "S.Rataj"? 2.Pisarz,mający znaczny wkład w literaturę polską,to Józef Kraszewski-tymczasem na tablicy figuruje "I.Kraszewski".Z Krasickim się pomylił komuś? Wstyd nie wiedzieć tak podstawowych rzeczy i jeszcze tę swoją niewiedzę upubliczniać!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/