niedziela, 20 marca 2016

Wygrana Aluron Virtu na zakończenie

Wczoraj, 19 marca Aluron Virtu Warta Zawiercie zmierzył się z APP Krispol Września. To kolejne wygrane spotkanie w wykonaniu naszej drużyny: 3:0 (25:22, 25:20, 26:24)!

Pomimo takiego wyniku zwycięstwo Aluronu nie było pewne od początku. Mecz był wyrównany, drużyny grały "punkt za punkt". Końcówka, jak często się zdarza, była emocjonująca. Ostatecznie jednak trzecia część spotkania zakończyła się wynikiem 26:24, co przesądziło o zwycięstwie. MVP meczu został Jarosław Macionczyk.

Pomimo końca rundy zasadniczej to nie ostatnie spotkanie, które nas czeka w najbliższym czasie. Teraz Aluron Virtu zagra w play-offach z SMS PZPS Spałą.


 
zdjęcia ilustracyjne

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/