niedziela, 20 marca 2016

Warta Zawiercie rozpoczęła drugą rundę

Warta Zawiercie rozpoczęła wiosenną rundę rozgrywek ligowych. Wczoraj piłkarze zagrali w meczu na wyjeździe. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny!

Zespół wygrał 2:1, a o zwycięstwie przesądziły dwie bramki Warty w końcówce meczu: w 90 i 92 minucie. Ostatnie mecze rokują bardzo dobrze dla naszego zespołu. W okresie przygotowawczym drużyna nie przegrała ani jednego spotkania. Osiem meczy zakończyło się wygraną, a tylko jeden remisem. Obecnie Warta jest liderem tabeli w lidze okręgowej i ma spore szanse na awans. 

Nie pozostaje nic innego jak obserwować kolejne mecze Warty. Najbliższy odbędzie się w sobotę 26 marca o godzinie 13:00 na stadionie miejskim w Zawierciu.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/