piątek, 22 stycznia 2016

Wieczór z Harrym Potterem w pałacyku

W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w pałacyku Szymańskiego odbędzie się ciekawa akcja pn. "Magiczny wieczór z Harrym Potterem". To zawierciańska edycja ogólnoświatowego święta dla fanów tej książki.

- Gorąco zapraszamy do wspólnej zabawy na coroczne ogólnoświatowe święto mające na celu jednego wieczoru integrować Potterową społeczność wokół książek serii. Rywalizacja czterech domów spowoduje, że te trzy godziny miną nam bardzo szybko. - zapowiadają organizatorzy.  

Według planów, spotkanie będzie pełne atrakcji: młodzi czarodzieje będą robić eliksiry i eksperymenty. Nie zabraknie z pewnością motywów z lektury, konkursów i innych niespodzianek dla przybyłych. 

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 4 lutego 2016, od 18:00 do 21:00 w wieży pałacyku Szymańskiego. Liczba miejsc jest ograniczona, szczegółowe informacje pod numerem: 32 67 277 28 lub ip@bibliotekazawiercie.pl


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/