niedziela, 3 stycznia 2016

Orszak Trzech Króli po raz szósty

Podobnie jak w innych miastach w Polsce, 6 stycznia w Zawierciu odbędzie się "Orszak Trzech Króli". Tegoroczny przemarsz ulicami naszego miasta pozostanie w dotychczasowej formule, tak jak w poprzednich edycjach. Najpierw mieszkańcy mają zgromadzić się pod Urzędem Miejskim i po krótkim przemówieniu, wszyscy przejdą ulicami Leśną, Sienkiewicza i Senatorską do kościoła Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa przy ul. Kijowskiej. Wydarzenie zakończy się uroczystą Mszą Świętą. 

Spotkanie organizacyjne dla chętnych, którzy chcą wystąpić w specjalnych strojach zaplanowano na dziś, 3 stycznia o godzinie 17:00 właśnie w kościele przy ul. Kijowskiej po Mszy Świętej.

Szczegóły na plakacie.Zdjęcie z OTK 2015

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/