piątek, 1 stycznia 2016

Sylwestrowa noc pełna wrażeń - Koncert Video!

Podczas tegorocznego sylwestra w Zawierciu z pewnością nie było cicho. Wszystko to za sprawą "Zawierciańskiej Nocy Sylwestrowej"! 
Zawiercianie weszli w nowy rok wraz z energicznymi brzmieniami zespołu Video. Gwiazda wieczoru porwała niemal wszystkich, a szczególnie pod koniec, do tańca i skoków. Podczas występu mogliśmy usłyszeć największe hity zespołu jak i te nowe, nieco mniej znane. Charyzmatyczny wokalista szybko zdobył sympatię publiczności. Koncert poprzedził widowiskowy, kilkuminutowy pokaz fajerwerków oraz krótkie życzenia od prezydenta miasta. 

Jednym zdaniem - imprezę można uznać za udaną i oby więcej w ten sposób zorganizowanych wydarzeń w Zawierciu! Zobaczcie zdjęcia!0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/