sobota, 5 grudnia 2015

Szykuje się ciekawy sylwester 2015 w Zawierciu!

Końcówka tego roku szykuje się w naszym mieście pod znakiem dużej imprezy. Na zakończenie obchodów stulecia Zawiercia, 31 grudnia odbędzie się sylwestrowy koncert, gdzie wystąpi zespół Video!

Dotychczasowe sylwestrowe wydarzenia w Zawierciu pozostawiały wiele do życzenia. Zwykle była to po prostu dyskoteka z DJ'em. Tym razem, by w ciekawy sposób zakończyć rok stulecia naszego miasta, postanowiono nieco zmienić formułę tej imprezy. 


Tegoroczna Zawierciańska Noc Sylwestrowa będzie trwała od godziny 23:00 do 2:00. Najpierw, jako support zaprezentuje się zespół Klimat. Następnie o godzinie 12:00 prezydent złoży życzenia noworoczne, po czym odbędzie się wielki pokaz fajerwerków. Ma on być bardzo widowiskowy, a swoim poziomem ma przewyższać pokaz z Dni Zawiercia. Po zakończonym pokazie, na scenę wejdzie gwiazda wieczoru - Zespół Video! 

Tylko w tym roku grupa miała dwa przeboje, które szybko dostały się na czołówki list radiowych - "Wszystko jedno" i "Ktoś nowy". Ponadto formacja znana jest też z takich hitów jak "Idę na plażę" czy też "Szminki róż". 


Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął portal OtoZawiercie.pl, w ramach stulecia miasta.fot. radiozet.pl / muzyka.dziennik.pl

3 komentarze:

 1. A czy jest pan zarejestrowany jako czasopismo ???

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.video.art.pl/live nie widze tu nigdzie zawiercia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taką informację otrzymałem od przedstawiciela MOKu, a potwierdził to nawet sam prezydent w wypowiedzi dla portalu. Możemy taką wiadomość również znaleźć w Informatorze Miejskim. Nie wiem dlaczego nie ma tego wspomnianego na stronie zespołu, ale to nie oznacza przecież, że koncert się nie odbędzie :)

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/