piątek, 4 grudnia 2015

Propozycje na Mikołajki

Przed nami mikołajkowy weekend. Najbliższe dwa dni z pewnością upłyną pod znakiem czerwonej czapki. W sobotę w różnych miejscach w naszym mieście będzie okazja spotkania Świętych Mikołajów, którzy będą rozdawać różne upominki i prezenty. Dziś, 4 grudnia już rozpoczęliśmy obchodzenie mikołajek, w Księgarni Edukacyjnej w Zawierciu. Zdjęcie z wydarzenia obok, autorstwa Sławomira Smolenia.Jak jeszcze można spędzić te dni? 

5 grudnia w Ambasada Pub odbędzie się impreza w rytmach elektro i techno - "Bad Santa". To pomysł dla nieco starszych... Zagra wiele rozpoznawalnych artystów tego gatunku na czele z No-On z Czech. Ponadto: I-Rec, Tuxedo, Lesar Puresounds, BasteQ InQ, Rafa'el, Maciek J, Rapid Fire oraz Fuse. Wstęp: 10 zł.
6 grudnia, na muszli koncertowej o godzinie 15:30 odbędzie się mikołajkowe spotkanie. Tak samo - święty Mikołaj będzie rozdawał prezenty (wcześniej przygotowane przez rodziców), a ponadto dla dzieciaków przygotowano gorącą czekoladę z owocami, urządzone zostanie wspólne ubieranie choinki, a także ogłoszone zostaną wyniki konkursu "Święty Mikołaj i jego przyjaciele". Więcej informacji na plakacie. Wstęp bezpłatny.


Również 6 grudnia w Centrum Daglezja od 12:00 do 14:00 i od 15:00 do 16:00 św. Mikołaj będzie rozdawał prezenty, które wcześniej rodzice mogą dostarczyć. Zaplanowano także przedstawienie dla najmłodszych pt. "Przygody Bosmana Żaka" w godzinach 11:00  i  14:00. Więcej informacji na plakacie. Wstęp bezpłatny.

W tym dniu sportowcy z Zawiercia i okolic organizują też wielką charytatywną akcję - "Mikołaje biegną do Domu Dziecka w Zawierciu i w Górze Włodowskiej". Przygotowano dwie trasy. Każdy będzie mógł przygotować własny prezent dla dzieciaka. Więcej informacji na plakacie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/