niedziela, 13 grudnia 2015

Bili rekord Guinness'a!

129 Jurajskich Morsów weszło dziś do wody w ramach ogólnopolskiej akcji bicia rekordu Guiness'a! Impreza odbyła się nad jeziorem przy karczmie Czarci Młyn na Borowym Polu. Wejście do wody poprzedziła rozgrzewka wraz ze studiem tańca "Eu4ya". Według regulaminu, uczestnicy akcji musieli zanurzyć się do pasa i pozostać w wodzie 3 minuty. Po wyjściu z wody Morsy wzięły udział w audycji radiowej, a następnie odbyła się konferencja "Zdrowo, aktywnie, pozytywnie", która była powiązanym wydarzeniem.

Wydarzeniu towarzyszyła doskonała atmosfera i dobra zabawa. Dzięki tej imprezie morsy chcą propagować zdrowy tryb życia a także zachęcić mieszkańców do morsowania. 

Jurajskie Morsy to grupa powstała na początku 2014 roku z inicjatywy Andrzeja Kręgiela. Od tego czasu co tydzień osoby te spotykają się i zażywają wspólnie lodowatej kąpieli.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/