środa, 14 października 2015

Konferencja prasowa przed wielkim meczem w Zawierciu

Dziś, 14 października, w przeddzień wielkiego meczu siatkarskiego Superpuchar 2015, w Hotelu Zawiercie zwołano konferencję prasową. Wzięli w niej udział prezydent Witold Grim, trener Chemika Police Giuseppe Cuccarini, kapitan drużyny Aleksandra Jagieło, trener PGE Atomu Trefla Sopot Lorenzo Micelli oraz kapitan drużyny Anna Miros. 

- Cieszę się bardzo, że możemy być tutaj w Zawierciu. Ja jestem tutaj już nie pierwszy raz. Mam nadzieję, że razem z zespołem zrobimy jutro dobre widowisko i że widzowie będą zadowoleni - powiedziała Aleksandra Jagieło, kaptitan drużyny Chemik Police.

- Dla mnie Zawiercie również jest znane. Miałam okazję grać tutaj. Cieszę się, że możemy zmierzyć się z Chemikiem Police. Myślę, że będzie to bardzo ciekawe spotkanie. W dobrych nastrojach rozpoczniemy ten mecz - dodała Anna Miros, kapitan PGE Atomu Trefli Sopot.

Jak mówił Witold Grim, "w Zawierciu jest moda na sport". Prezydent dodał też, że planuje kolejne wydarzenia sportowe, takie jak np. grudniowy międzynarodowy turniej piłki ręcznej.


Przypomnijmy, że już jutro, 15 października o 20:00, na hali widowiskowo sportowej przy ul. Blanowskiej odbędzie się mecz piłki siatkowej pomiędzy Chemikiem Police a PGE Atom Trefla Sopot. Są to obecnie dwie najlepsze drużyny w Polsce, więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Wstęp jest bezpłatny, lecz trzeba wcześniej odebrać darmowe wejściówki w kasie.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/