wtorek, 13 października 2015

Pierwsze urodziny "Zawierciańskich Klasyków"

W tym miesiącu okrągły roczek świętuje zawierciańska grupa miłośników klasycznych aut. Przez rok zorganizowano dziesięć spotów, czyli spotkań fanatyków tych zabytkowych pojazdów. Teraz zapraszają wszystkich do udziału w rocznicowym, jedenastym zlocie. 

Krystian Osys, główny inicjator projektu "Zawierciańskie Klasyki Nocą", jest bardzo zadowolony z efektów - Na początku nie spodziewałem się takiego zainteresowania i jestem niezmiernie uradowany, że w naszej okolicy jest tylu pasjonatów klasyków. Pytany o plany na przyszłość, odpowiada - Nasze najbliższe plany to zorganizowanie kończącego sezon spotu w listopadzie a od nowego roku chcę między innymi zarejestrować klub miłośników klasyków w Zawierciu, ale czas pokaże jak się wszystko potoczy.Urodzinowy, jedenasty spot Zawierciańskich Klasyków Nocą odbędzie się w niedzielę 18 października na parkingu pod Halą Widowiskowo - Sportową na ul. Blanowskiej o godzinie 18:00. Więcej informacji na stronie wydarzenia na facebooku.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/