piątek, 30 października 2015

1 listopada w Zawierciu - uwaga na drogach!

Najbliższy weekend 31 października - 1 listopada będzie szczególnie trudny dla kierowców. Wszystko za sprawą dnia Wszystkich Świętych. Zawierciańska policja ostrzega i zapowiada kontrole drogowe. Proponuje tez kierowcom objazdy.

Policja w całym kraju szykuje coroczną akcję "Znicz". "W czasie trwania akcji zawierciańscy policjanci będą w sposób szczególny nadzorować ruch na drogach naszego powiatu aby zapewnić pomoc i bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom. Na wielu skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych policjanci będą ręcznie sterować ruchem pojazdów i pieszych. Głównym zadaniem mundurowych będzie utrzymanie płynności ruchu  na głównych ciągach komunikacyjnych, szczególnie w pobliżu cmentarzy." - czytamy na stronie Komendy Policji w Zawierciu.


Warto mieć na uwadze, że również i w tym roku w okolicach cmentarza wprowadzony został już od dzisiaj ruch jednokierunkowy. Do cmentarza w Zawierciu będzie można dojechać wyłącznie ul. Cmentarną. Wyjazd zaplanowano ulicą Smutną i Daszyńskiego. 
Dla kierowców przygotowano dwa warianty objazdów centrum miasta. Zobaczyć to można na zdjęciach obok.

Zakład Komunikacji Miejskiej w Zawierciu informuje, że w dniu 01.11.2015 r. autobusy komunikacji miejskiej kursować będą jak w dzień wolny od pracy.

Ważne by zachować ostrożność i odpowiednio zaplanować sobie ten weekend.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/