sobota, 31 października 2015

Przegrana Viretu w derbach

Kolejny nieudany mecz Viretu Zawiercie. Drużyna Olimpii z Piekar Śląskich pokonała zawiercian 40:23.
Goście od początku spotkania dominowali nad naszą drużyną. Do przerwy prowadzili aż jedenastoma punktami - 8:19. W drugiej połowie gracze Olimpii potwierdzili tylko to, że byli po prostu lepsi. Gra Viretu pozostawiała wiele do życzenia.
To kolejna porażka zespołu w tym sezonie. Dotychczas udało wygrać się tylko jeden mecz, z Siódemką Legnica. Chyba czas zastanowić się co robić dalej, ponieważ z taką grą możemy nie utrzymać się w pierwszej lidze.
Edytowano: Przed chwilą dowiedzieliśmy się, że trwa nadzwyczajne posiedzenie zarządu klubu.