niedziela, 6 września 2015

Na Piłsudskiego zrobi się zielono

W ramach realizowanego wciąż zadania budżetowego gminy pn. "Rewitalizacja terenów zielonych w mieście Zawiercie" wkrótce możemy spodziewać się powstania dwóch kolejnych skwerów. Chodzi o tereny przy ulicy Piłsudskiego, a dokładnie: teren obok siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i teren między Biedronką a Domem Rzemiosła. To właśnie tam w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy prawdopodobnie ruszą prace związane z budową nowych terenów zielonych. Jeśli chodzi o teren między MOPS-em a Stacją Kontroli Pojazdów, to powstał już pierwszy plan, jak może wyglądać to miejsce. Jest dostępny poniżej. Na razie ogłoszono przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej. 
Każde takie miejsce to pomysł na wykorzystanie działek w centrum miasta jako miejsce spotkań, relaksu i odpoczynku. To poprawia wizerunek miasta i sprawia, że coraz mniej jest nieużytków w Zawierciu dzięki czemu nasze miasto pięknieje.2 komentarze:

  1. No może w końcu jakaś ławka będzie i idąc z Lidla na Zabki będzie można odpocząć.

    OdpowiedzUsuń
  2. to karuzele nie będą miały gdzie stanąć

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/