wtorek, 8 września 2015

Co w Zawierciu piszczy - propozycje na wrzesień

Co w najbliższym czasie będzie działo się ciekawego w naszym mieście? Portal OtoZawiercie.pl przygotował 10 najciekawszych propozycji kulturalnych. Może znajdziecie coś dla siebie?


1. Koncet ISAN: Integracyjne Spotkania Artystyczne Niepełnosprawnych. - 10 września. To niezwykłe wydarzenie kulturalne organizowane przez Fundację im. H. Rudzkiej i MOPS. Niezwykłe, bo wystąpi 100 niepełnosprawnych artystów na 100 lecie miasta. Start o godzinie 17:00.


2. Piknik Organizacji Pozarządowych - 11 września. Będzie to spotkanie prawie wszystkich organizacji i stowarzyszeń działających w Zawierciu. Dla mieszkańców przygotowano różne atrakcje; m.in występy muzyczne i pokazy. Wydarzenie zwieńczy występ zespołu Look Different. Start o godzinie 14:00. WIĘCEJ


3. II Jurajska Noc Nietoperzy - 11 września. Towarzystwo Miłośników Ziemi Zawierciańskiej zaprasza na wykłady i warsztaty w Podlesicach, w siedzibie CDPiK. Start o godzinie 17:00.


4. Darkness Fest - 12 września. To nie lada gratka dla miłośników mocnych brzmień. Zagrają: Calm Hathery, Deathroned, Five Wounds i Voidsmoker. Start o godzinie 18:00. Bilety: 12 zł.


5. Powiatowy Turniej Drużyn OSP w paintballu - 12 września. Rywalizować będą drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych z regionu. Start o godzinie 9:00


6. Koncert Hani Stach w Bistro Mojego Brata - 17 września. Kolejny koncert z cyklu wydarzeń na scenie w Bistro. Ciekawa propozycja kulturalna. Start o godzinie 20:00 Bilety: 30/35 zł.


7. Spot Zawierciańskich Klasyków Nocą - 20 września. Grupa miłośników starych aut zaprasza na dziesiąty już spot. Można podziwiać piękne pojazdy, a także spędzić czas w miłej atmosferze. Start o godzinie 18:30. WIĘCEJ


8. V Grand Prix w Rock n Rollu Tradycyjnym: Puchar o Prezydenta Miasta Zawiercia - 20 września. To propozycja dla fanów tańca jakim jest rock'n'roll. Ciekawe wydarzenie, warto sprawdzić. Start o godzinie 17:00.


9. Koncert charytatywny ks. Stanisław Wybański i Jego goście - 26 września. Impreza organizowana na rzecz chorych na nowotwór krwi. Start o godzinie 17:00. Bilety: 50 zł.10. Bieg po Serce Jurajskiego Zbója - 27 września. Druga edycja wydarzenia organizowanego w parku miejskim. Tym razem bieg będzie dla Oliwierka Pelona. Warto przyjść i wspomóc takie przedsięwzięcie. Start o godzinie 13:00. WIĘCEJ


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/