wtorek, 30 czerwca 2015

Premier zapewnia - obwodnica Zawiercia powstanie

O budowie obwodnicy naszego miasta i postoju pociągu pendolino w Zawierciu rozmawiał z premier Ewą Kopacz prezydent Witold Grim, który uczestniczył we wczorajszym spotkaniu samorządowców z szefową rządu w Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach.
Głównym tematem rozmów był rządowy Program dla śląska, który ma zostać przyjęty podczas wyjazdowego posiedzenia Rządu, który obraduje dziś w stolicy regionu. 

Gospodarz Zawiercia w rozmowie z premier Ewą Kopacz uzyskał zapewnienie o budowie obwodnicy naszego miasta o czym wcześniej informowała prezydenta wiceminister gospodarki Anna Nemś.
Prezydent zwrócił się również z prośbą do premier Ewy Kopacz, aby poparła nasze starania, aby pociąg pendolino zatrzymywał się na dworcu w Zawierciu. 

mat. prasowe0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/